27. czerwca – 03. lipca

Godziny przyjęć lekarzy w dniach:. 27.06.2022-03.07.2022

Gdynia Redłowo ul. Stryjska 25

Imię i NazwiskoPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.Nd.
Eryk Ratajski9-149-149-149-149-14
Adam Zdanowski9-149-149-149-149-14
Maja Sekuła9-149-149-149-14---
Maciej Debis15-2015-2015-2015-2015-20
Marcin Jeziorski15-2015-20---15-2015-20
Adrianna Wilczyńska15-2015-2015-2015-209-14
Sylwia Popielarczyk17-2017-2017-2017-2017-20
Aleksandra Jaworowska17-2017-2017-2017-2017-20

Dyżur nocny: Codziennie w godzinach 19.00 – 9.00 oraz w soboty , niedziele i święta.


Gdynia Obłuże ul. Cechowa 11

Imię i NazwiskoPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Hanna Kałduńska10-1810-1810-1810-1810-18
Maciej Debis9-12

Komentowanie jest wyłączone.