20. – 26. lipca

Godziny przyjęć lekarzy w dniach: 20.07.2020-26.07.2020

Gdynia Redłowo ul. Stryjska 25

Imię i NazwiskoPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.Ndz.
Maciej Debis9-149-149-149-149-14----------
Marcin Jezierski9-149-149-149-149-14
Hanna Kałduńska9-149-149-149-14
Małgorzata Jaworska-Grondecka15-1915-1915-1915-1915-19
Eryk Ratajski15-1915-1915-1915-1915-19--------
Dorota Czaja15-1915-1915-1915-19

Dyżur nocny: Codziennie w godzinach 19.00 – 9.00 oraz w soboty , niedziele i święta.


Gdynia Obłuże ul. Cechowa 11

Imię NazwiskoPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Mikołaj Winiarski10-1810-1810-1810-18
Hanna Kałduska10-18

Komentowanie jest wyłączone