03/10 – 09/10

Godziny przyjęć lekarzy w dniach: 03.10.2022 – 09.10.2022

Gdynia Redłowo ul. Stryjska 25

Imię i NazwiskoPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.Ndz.
Maciej Debis9-149-149-149-149-14
Marcin Jeziorski9-149-149-129-149-14
Adam Zdanowski9-149-14--9-1415-20
Eryk Ratajski15-2015-2015-2015-2015-20
Adrianna Wiczlińska15-2015-2015-2015-2015-20
Dorota Nakonieczna15-20---15-2015-20---
Maja Sekuła17-2017-2017-2017-20---
Sylwia Popielarczyk17-2017-2017-2017-2015-20

Dyżur : Codziennie w godzinach 20.00 – 24.00 oraz w soboty , niedziele i święta.


Gdynia Obłuże ul. Cechowa 11

Imię NazwiskoPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.
Hanna Kałduńska10-1810-1810-1810-1810-189-12
Aleksandra Jaworowska---10-1810-1810-18---

Komentowanie jest wyłączone.