13. -19. lipca

Godziny przyjęć lekarzy w dniach: 13.07.2020 -19.07.2020

Gdynia Redłowo ul. Stryjska 25

Imię i NazwiskoPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.Nd.
Eryk Ratajski9-149-149-149-149-14----------
Dorota Czaja9-149-149-1415-19--
Marcin Jezierski9-149-149-149-149-14
Maciej Debis15-1915-1915-1715-1915-19--------
Kamila Głębocka15-1915-1915-1915-1915-19
Mikołaj Winiarski15-199-1415-19--------

Dyżur nocny: Codziennie w godzinach 19.00 – 9.00 oraz w soboty, niedziele i święta


Gdynia Obłuże ul. Cechowa 11

Imię i NazwiskoPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob
Mikołaj Winiarski10-14---
Hanna Kałduńska10-1814-1810-1810-1810-18

Komentowanie jest wyłączone