06. -12. czerwca

Godziny przyjęć lekarzy w dniach:

06.  -12. czerwca

Gdynia Redłowo ul. Stryjska 25

Imię i NazwiskoPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob.Nd.
Maciej Debis9-149-149-149-149-14
Hanna Kałduńska15-209-149-149-14----
Sylwia Popielarczyk9-1415-1915-1915-199-14
Eryk Ratajski15-2015-2015-2015-2015-20
Adam Zdanowski9-1415-2015-2015-2015-20
Dorota Nakonieczna17-2017-2017-2017-2017-20

Dyżur nocny: Codziennie w godzinach 19.00 – 9.00 oraz w soboty, niedziele i święta


Gdynia Obłuże ul. Cechowa 11

Imię i NazwiskoPon.Wt.Śr.Czw.Pt.Sob
Marcin Jeziorski10-1810-1810-1810-1810-18
Maciej Debis9-12

Komentowanie jest wyłączone.