Nasz zespół

L_ChramegaDr. lek. wet. Lech Chramęga

W 1975 roku ukończył Akademię Rolniczą we Wrocławiu. W 1983 roku uzyskał tytuł doktora nauk biologicznych w Instytucie Medycyny Morskiej i Tropikalnej.  Od 1979 roku pracuje w tutejszej lecznicy jako ordynator, a od roku 1985 do dzisiaj pełni funkcję kierownika placówki.

 

 

SONY DSC

Lek. wet. Eryk Ratajski

W roku 1985 ukończył Akademię Rolniczo – Techniczną w Olsztynie.
Od jesieni 1990 roku pracuje w naszej Klinice, w 2002 roku ukończył specjalizację uzyskując tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów.
Członek Sekcji Kardiologicznej PSLWMZ.

*

M_Debis

Lek. wet. Maciej Debis
W roku 1994 ukończył Akademię Rolniczo-Techniczną w Olsztynie i w tym samym roku rozpoczął pracę pracę w tutejszej placówce w 2004 roku ukończył specjalizację uzyskując tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów w latach 2010-2011 otrzymał tytuł „lekarza przyjaznego fretkom”.

 

 

 dsc00455-1Lek. wet. Mikołaj Winiarski
Ukończył studia na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie w marcu 2013 r.Interesuje się innowacjami i nowymi technologiami pomocnymi w leczeniu zwierząt.Odwieczny fan buldogów francuskich.

 

 

 

olasLek. wet. Aleksandra Sławska
Absolwentka Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim oraz Politechniki Gdańskiej- kierunek Environmental Protection and Management. Spędziła rok w Hiszpanii na wymianie studenckiej, a po studiach odbyła praktyki w nowoczesnym szpitalu w Porto.Ponadto zajmuję się dzikimi zwierzętami w Pomorskim Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Ptaków i Drobnych Ssaków Ostoja.

 

 

 

sylwiakrukLek. wet. Sylwia Popielarczyk
Ukończyła Medycynę Weterynaryjną na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W klinice przyjmuje pacjentów jako lekarz internista. Specjalizuję się fizjoterapią.

Komentowanie jest wyłączone